CO TAM PANIE Z JUNIORAMI ?

• autor: czekman1981, 2014-06-04 09:47

LDJ KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. - MKS Oława

środa 4 czerwiec, stadion przy ul. Kusocińskiego 17, godzina 17:00

KTJM KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. - SKAŁKI Stolec

niedziela 8 czerwiec, stadion przy ul. Kusocińskiego 17, godzina 13:00

W środę 4 czerwca juniorzy starsi naszego klubu pożegnają się z LDJ. Mało brakowało a w ogóle nie przystąpili by do rundy wiosennej. Dzięki samozaparciu wąskiej grupy osób na dwa tygodnie przed ligą stworzono zarys drużyny uzupełnionej juniorami młodszymi. Wycofanie się w trakcie sezonu sprawiłoby, że nowy sezon juniorzy rozpoczęliby w Terenówce a do tego dopuścić nie można było. Z tego miejsca serdecznie dziękuję za ogromną pomoc Łukaszowi Korniow, Krzyśkowi Czachorowi i Józefowi Mierzwińskiemu. Od marca budujemy trzon drużyny na nowy sezon aby w okręgówce nie zagrzać długo miejsca i powrócić tam gdzie nasze miejsce - czyli do LDJ. Wszystkim, którzy byli z nami w tym sezonie serdecznie dziękujemy a wspomnieć muszę o kibicu nr.1 panu Bogdanie, Panu Janku i Pani Grażynce, którzy niemal na każdym meczu trzymali za nas kciuki.

Juniorzy młodsi swój ostatni mecz ligowy rozegrają w niedzielę. Jeśli zwyciężą to przypieczętują pierwsze miejsce i będą mogli myśleć o barażach do LDJM, które, wszystko na to wskazuje, rozegramy z MKS Szczawno Zdr. W minionej kolejce młode Orły pokonały swoich rówieśników ze Stronia Śląskiego 4-3 po trzech golach Tomka Makucha i jednym trafieniu Dawida Groszka. Od maja obie grupy młodzieżowe prowadzi duet trenerski Igor Pierzga i Mateusz Kuriata. Wcześniej drużynę juniorów młodszych prowadził Krzysztof Czachor. Kierownikiem obu drużyn jest Łukasz Czekaj. Mamy ciekawą i utalentowaną kadrę młodzieży i plany jak odrodzić juniorską piłkę w Ząbkowicach Śl.

W lipcu planujemy tygodniowy obóz dla obu grup juniorskich. Jeżeli ktoś ma możliwość aby wesprzeć nas finansowo lub w inny sposób serdecznie zapraszam do współpracy. Mamy sporo miejsca na strojach aby umieścić tam logo Twojej firmy:).