BARAŻE DO LDJM. ORZEŁ DEKLASUJE RYWALA.

• autor: czekman1981, 2014-06-18 06:59

MKS Szczawno Zdrój - KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. 1-5 (1-3)

gole dla Orła: Dawid Groszek, Marcin Gerlach x 3, Piotrek Wysocki

Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla Biało-niebieskich. Kapitalne dośrodkowanie Kuby Karykowskiego na bramkę zamienił Dawid Groszek. Po kolejnych pięciu minutach na tablicy wyników był już remis, po tym jak zawodnik MKS-u strzelił z rzutu wolnego w samo okienko. To było wszystko na co stać było tego dnia ekipę ze Szczawna. Jeszcze przed przerwą dwa trafienia zaliczył Gerlach. Druga połowa to już pełna kontrola wydarzeń boiskowych podopiecznych Igora Pierzgi. Na 4-1 podwyższył wprowadzony minutę wcześniej Piotr Wysocki, a w samej końcówce niezawodny "Gerli" huknął jak z armaty z rzutu wolnego w samo okienko bramki MKS-u. Trzeba też podkreślić znakomitą grę obrońców i defensywnego pomocnika Arka Ofata, który, gdyby nie trafienia "młotka" byłby z pewnością zawodnikiem meczu. Orzeł wraca po roku przerwy tam gdzie nasze miejsce - do LDJ!

ORZEŁ: Brandl- Groszek, Korniow, Piątek, Wantoch, Mróz, Gerlach, Ofat, Brzózka, Karykowski, Makuch. rez. Pawłowski, Wysocki, Rękawik, Maciak, Galik, Bartecki.

zawodnik meczu w/g red: Marcin Gerlach