> sparing ORZEŁ Z-ce Śl. - NYSA Kłodzko 3-2 (2-0)

gole dla Orła: N.Pierzga x2, Saulo.

> Norbert Pierzga znowu zagra z Orzełkiem na piersi.

> Canarinios dogadani, trwa proces rejestracji.

Nysa Kłodzko jako pierwsza sprawdziła formę naszych piłkarzy przed nadchodzącym sezonem. Spotkanie mogło się podobać, nie zabrakło walki, składnych akcji i przede wszystkim goli. W pierwszej połowie do siatki trafiał tylko "Gacek" a asystował w obu sytuacjach Saulo. Po przerwie Saulo sam wpisał się na listę strzelców podwyższając na 3-0. Goście zdołali odpowiedzieć dwoma trafieniami w końcówce. Z bardzo dobrej strony pokazał się nasz młodziutki bramkarz Szymon Brandl, który kilkukrotnie zatrzymywał szarżujących napastników Nysy. W środku pola niepodzielnie rządzili Radek Wandzel z Marlonem a Norbert Pierzga pokazał, że będzie sporym wzmocnieniem naszej drużyny. Kolejny sparing już w sobotę w Paczkowie.

Norbert Pierzga wraca do Orła. "Gacka" przedstawiać raczej nikomu nie trzeba. Niezwykle pracowity i ambitny zawodnik. Może występować zarówno na pozycji "10" jak i "9". Serdecznie witamy i życzymy gradu goli.

Obaj Brazylijczycy aklimatyzują się w naszym klubie. Obaj wnieśli do szatni dużo uśmiechu i pozytywnych wibracji. W prawdzie istnieje jeszcze bariera językowa ale przecież "język futbolu" jest uniwersalny. Czas na żmudny proces rejestracji obu dżentelmenów w Orle. Wierzymy, że do pierwszego meczu ze wszystkim zdążymy i Saulo z Marlonem zainaugurują rozgrywki już w pierwszym spotkaniu.