• autor: czekman1981, 2014-08-23 19:52

ORZEŁ Ząbkowice Śl. - GRANICA Bogatynia 3-1 (3-1)

gole dla Orła: Hubert Górski, Damian Okrojek, Maciej Bielski.

zobacz jak padały bramki (video w rozwinięciu)

Znakomita pierwsza połowa, w której padły wszystkie bramki z pewnością usatysfakcjonowała licznie zebranych przy Kusocińskiego kibiców. Pierwsze 20 minut to absolutne dominacja Biało-niebieskich czego udokumentowaniem były gole Górskiego i Okrojka. Goście zdołali zdobyc bramkę kontaktową ale szybko ich nadzieje na korzystny wynik ugasił z karnego Maciek Bielski. Druga odsłona nieco nudniejsza, kilka fajerwerków ze strony Saulo i pełna kontrola nad wydarzeniami na boisku Orła. Zwycięstwo powinno byc wyższe ale musi cieszyc skromne 3-1.

zawodnik meczu w/g red: Radek Wandzel i Marlon Izidoro Costa.