ZĄBKOWICKA MASAKRA "MŁOTKIEM" MECHANICZNYM

• autor: czekman1981, 2014-09-14 17:14

LDJM KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. - CHROBRY Głogów 1-2 (0-2)

gol dla Orła: Szymon Krocz

OLJS KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. - POLONIA/STAL Świdnica 9-1 (4-0)

gole dla Orła: Marcin Gerlach x4, Seweryn Raszpla x2, Karol Drańczuk, Jakub Karykowski, Norbert Bilski.

Podopieczni Artura Oczkosia minimalnie ulegli Chrobremu 1-2. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gości czego odzwierciedleniem były dwa gole. W drugiej młode Orły zagrały zdecydowanie odważniej. Po golu Szymka Krocza goście drżeli o wynik do samego końca, niestety strat już nie udało się odrobic.

zawodnik meczu w/g red: Mateusz Łużny

"Banda świrów" Igora Pierzgi zdemolowała gości ze Świdnicy 9-1 i był to w zasadzie najniższy wymiar kary. Fenomenalne akcje Seweryna Raszpli z Marcinem Gerlachem i Konradem Sulejem były ozdobą tego meczu. "Młotek" lub jak kto woli "Gerli" zaliczył 4 trafienia, Seweryn 2 a mógł przynajmniej 5, Sulej musiał zadowolic się dwoma asystami. Wynik i co ważniejsze styl gry cieszy napawając optymizmem na kolejne mecze.

Zawodnik meczu w/g red: Marcin Gerlach