Czarni Kondratowice - KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. 1-4 (1-2)

gole dla Orła:Dawid Kuriata, Kamil Szymański x2, Marcin Gerlach .

juniorzy

Polonia Świdnica (LDJ) - KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. (OLJS) 1-2 (0-1)

gole dla Orła: samobójczy, Kamil Wójcik.

Orzeł: Brandl- Gołdyn, Postawa, Górski, Szymański, Pałys, Okrojek, Wiszowaty, Olejarnik, Kuriata, Kobrzak rez.Pierzga, Mikulski, Drańczuk, Wójcik, Tokaruk, Szabat.

Mecz bez większej historii. Niski wynik trzeba zrzucić na garb niskiej skuteczności. Błysnął Kamil Szymański, strzelec dwóch golido formy wracają Marek Postawa i Dawid Gołdyn a coraz lepiej w zespole czuje się Damian Mikulski. Następny sparing w najbliższą sobotę w Bielawie z Bielawianką.

Polonia Świdnica(LDJ) - KS ORZEŁ Ząbkowice Śl.(OLJS) 1-2 (0-1)

Orzeł: Brandl- Piątek, Groszek, Karykowski, Kusowski, Drańczuk, Brzózka, Wysocki, Raszpla, Tokaruk, D.Chamerski rez. Bartecki, Łużny, Galik, Miśkiewicz, Hawel, Wójcik.

Juniorzy starsi Orła mieli bardzo pracowite ferie, trenowali pod okiem Igora Pierzgi dwa razy dziennie a w przerwie na posiłek trener za pomocą multimediów wpajał im taktykę dotyczącą nowego systemu gry. W niedzielę Juniorzy rozegrali swój pierwszy sparing z drużyną na co dzień występującą w Lidze Dolnośląskiej Juniorów Starszych - Polonią Świdnica. W pierwszej połowie to Orzeł prezentował się lepiej, dłużej utrzymywał się przy piłce i udokumentował to bramką w 25 minucie. Niedługo potem boisko musiał opuścić Przemek Tokaruk brutalnie sfaulowany przez rywala. Po przerwie mecz był już bardziej wyrównany ale to Biało-Niebiescy zdołali podwyższyć wynik na 2-0. Znakomite podanie Seweryna Raszpli wykorzystał Kamil Wójcik. Podopieczni Igora Pierzgi mogli strzelić kolejne gole ale swoje sytuacje zmarnowali Dawid Chamerski, Mateusz Hawel i Seweryn Raszpla. W końcówce spotkania przeważali już gospodarze ale stać ich było tego dnia tylko na jedno trafienie. Kolejny mecz kontrolny nasi młodzi piłkarze rozegrają w Wałbrzychu z Górnikiem już w najbliższą niedzielę.