• autor: czekman1981, 2015-02-21 08:15

KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. (LDJM) - Ślęza Ciepłowody (A Klasa) 3-3

gole dla Orła: Andrzej Malik, Marek Galik, Wiktor Chamerski

Bielawianka Bielawa (OLJS) - KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. (OLJS) 0-14 (0-8)

gole dla Orła: Krzysiek Kusowski, Kuba Karykowski, Przemek Tokaruk, Marcin Gerlach x4, Seweryn Raszpla x4, Kamil Wójcik x3.

ORZEŁ: Brandl- Kusowski, Karykowski, Groszek, Piątek, D. Chamerski, Raszpla, Drańczuk, Tokaruk, Wójcik, Gerlach. rez: Bartecki, Łużny, Rękawik, Sulej.

Orzeł do Bielawy pojechał bez chorych na grypę Wojtka Brzózki i Piotrka Wysockiego, mimo to nie dali swoim rywalom żadnych szans. Wynik już w 2 minucie otworzył Krzyś Kusowski. Po kolejnych dwóch minutach było już 0-2, gola bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył Karykowski. Przed przerwą bramkarz Bielawianki musiał jeszcze sześciokrotnie wyciągac piłkę z siatki. Podopieczni Igora Pierzgi zagrali pięknie dla oka ale, chociaż głupio to zabrzmi przy takim wyniku, czasami razili nieskutecznością. Za dwa tygodnie juniorzy rozegrają ostatni sparing z Lechią w Dzierżoniowie.