NOWE TWARZE W ORZEŁKU

• autor: czekman1981, 2015-03-19 08:57

Młode Orły przed rundą wiosenną zostały poważnie wzmocnione trójką nowych graczy, do zespołu dołączyli Kamil Wójcik, Przemek Tokaruk i Konrad Brysiak. Każdy z nich ma dużą szansę aby znaleźć sobie w najbliższym czasie miejsce w pierwszej drużynie...

Kamil Wójcik (rocznik 96)

Kolejny po Olejarniku i Gerlachu wychowanek Ślęzy Ciepłowody. Kamil jest zawodnikiem uniwersalnym, może zagrać zarówno na boku obrony jak i w pomocy lub w ataku. W okresie przygotowawczym zdążył już strzelić kilka goli a w spotkaniu z Bielawianką popisał się hat trickiem.

Przemek Tokaruk (rocznik 97)

Wychowanek naszego klubu, który zimą powrócił z Gwarka Zabrze. Niezwykle utalentowany środkowy pomocnik, który lada chwila powinien też zadebiutować u Arka Albrechta. Mieszkający w Sieroszowie Przemek będzie ogromnym wzmocnieniem kadry Igora Pierzgi.

Konrad Brysiak (rocznik 97)

Wychowanek Unii Złoty Stok ostatnio grający w Orle Mąkolno. Nareszcie w Ząbkowicach! W Orzełku występuje już dwóch młodszych braci Konrada, mamy więc do czynienia w naszym klubie z klanem Brysiaków :) . Bardzo waleczny i dynamiczny skrzydłowy/napasnik jeszcze sezon temu był kapitanem drużyny juniorów młodszych Unii, która osiągnęła największy sukces w młodzieżowej Złotostockiej piłce jakim z pewnością był awans i gra w Lidze Dolnośląskiej Juniorów Młodszych.

Całą trójkę serdecznie witamy :)

Czujcie się jak w domu!