KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. - Sokół Wielka Lipa 0-4 (0-1)

OLJS

KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. - Nysa Kłodzko 4-2 (1-1)

gole dla Orła: Seweryn Raszpla x2, Marcin Gerlach x2.

skrót video (fenomenalny gol Seweryna Raszpli na 3-2) w rozwinięciu.

Żarty się skończyły, Orzeł wylądował w strefie spadkowej. O ile w poprzednich meczach narzekaliśmy głównie na skuteczność o tyle spotkanie z Sokołem to katastrofa. W pierwszej połowie nie oddaliśmy celnego strzału na bramkę rywala, do tego straciliśmy Marka, który zobaczył w 39 minucie czerwoną kartkę. Jedyną godną uwagi akcję przeprowadziła przy stanie 0-3 dwójka rezerwowych Skubisz-Gerlach. Zawodnicy Orła powinni poważnie zastanowić się nad swoją postawą i jak najszybciej zacząć zap......ać na boisku ! Do końca pozostało 10 kolejek i wszystko jeszcze można naprawić.

zawodnik meczu w/g red: kibice

ORZEŁ: Brandl- Piątek, Groszek, Karykowski, Kusowski, Drańczuk, Tokaruk, Wójcik, Stuglik, Raszpla, Brysiak. rez: Łużny, Gerlach, Bartecki, Miśkiewicz.

Goście przyjechali do Ząbkowic z mocnym postanowieniem sprawienia niespodzianki i plan swój zaczęli realizować już od 13 minuty, kiedy to Pierzchalski wyprowadził Nysę na prowadzenie. Orzeł zdołał wyrównać jeszcze przed przerwą, z dystansu uderzył Raszpla i piłka po rykoszecie wpadła do siatki. Po przerwie gospodarzy szybko wyprowadził na prowadzenie Gerlach. Kiedy wydawało się, że przejęliśmy  kontrolę nad tym spotkaniem ręką w polu karnym zagrał Groszek i Pierzchalski wyrównał z 11 metrów. Ostatnie słowo należało do biało-niebieskich. W 87 minucie fenomenalnie uderzył Seweryn Raszpla zdejmując pajęczynę z okienka bramki gości. Dwie minuty później rywala dobił niezawodny Marcin Gerlach. Trzeba przyznać, że nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu i trzy punkty tym bardziej cieszą.

zawodnik meczu w/g red: Seweryn Raszpla