PRACOWITY TYDZIEŃ. BĘDZIE CIEKAWIE

• autor: czekman1981, 2015-07-22 08:12

W najbliższy piątek podopieczni Arkadiusza Albrechta i Tomka Masłowskiego rozegrają sparing w Dzierżoniowie z Lechią a dzień później uczczą pamięć naszego byłego zawodnika Tomka Zabawy biorąc udział w memoriale jego imienia w Kamieńcu Ząbk.

czyt. dalej...

Już dzisiaj o 17:00 juniorzy młodsi zmierzą się z juniorami ząbkowickiej Polonii. W piątek o 18:00 na dzierżoniowskim O.S.I.R.-ze staną na przeciw siebie seniorskie jedenastki Lechii i Orła. W sobotę o 14:00 w Kamieńcu rozpocznie się turniej im. Tomasza Zabawy, w którym wezmą udział drużyny Orła, Zamka i brazylijskiej Kurytyby. Również w sobotę o 17:00 juniorzy starsi zagrają na własnym stadionie z drużyną z Centralnej Ligi Juniorów - Pomologią Prószków a w niedzielę juniorzy młodsi podejmą w Dzierżoniowie o 14:00 juniorów Lechii. Jak widać emocji na pewno nie zabraknie mimo, że to okres przygotowawczy. Serdecznie zapraszamy !