POLONIA POKONANA

• autor: czekman1981, 2015-07-23 07:22

KS ORZEŁ Ząbkowice Śl.(LDJM) - Polonia Ząbkowice Śl. (jun.) 9-2

spotkanie toczone systemem 3x30min.

gole dla Orła: Darek Mieszkalski x2, Patryk Juszczak, Michał Kornafel x2, Kacper Dominik x2, Tomek Wiśniowski, Mateusz Prokop.

ORZEŁ: Łyżwiński- Mazur, Różana Dam., Różana Daw., Dominik, Mieszkalski, Wiśniowski, Miśkiewicz, Prokop, Galik. rez: Groszek, Kornafel, Juszczak, Pawłowski, Jełek, Nowacki, Mularczyk.

Podopieczni Artura Oczkosia pewnie pokonali swoich starszych kolegów z Polonii 9-2. Tylko pierwsza odsłona meczu była wyrównana. Co ciekawe pierwsza bramkę już w 10 minucie zdobyli Poloniści ale jeszcze przed przerwą wyrównał Mieszkalski. Druga tercja to już zdecydowana przewaga biało-niebieskich. Na prowadzenie wyprowadził Orła ładnym "centro-strzałem" Patryk Juszczak a 5 minut później na 3-1 podwyższył powracający po dłuższym rozbracie z piłką Michał Kornafel. W trzeciej tercji kibice obejrzeli jeszcze 7 goli z czego aż 6 zdobyli zawodnicy Orła. Już w niedzielę naszych chłopców czeka zdecydowanie większe wyzwanie bo rywalem będzie Lechia Dzierżoniów.

zawodnik meczu w/g red: Damian Miśkiewicz

+ meczu: Michał Kornafel