seniorzy

Lechia Dzierżoniów - KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. 3-2 (1-1)

gole dla Orła: Krzysiek Czachor, Dawid Kuriata.

ORZEŁ: Kozłowski- Łużny, Fudali, Górski, Majewski, Okrojek, Czachor, Kuska, Skubisz, Radziszewski, Kuriata. rez: Brandl, Szymański, Olejarnik, Zalewski, Szydziak, Śleziak.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla gospodarzy, w 15 minucie ogromne nieporozumienie na linii obrońcy-bramkarz wykorzystuje napastnik Lechii. Orzeł wyrównał w 32 minucie, faulowany w polu karnym był Górski a jedenastkę pewnie wykorzystał "Blady Kris". Po przerwie trener Albrecht dokonał kilku zmian i na efekt nie trzeba było długo czekać. 49 minuta - genialne podanie Szydziaka, po którym oko w oko z bramkarzem gospodarzy stanął Kuriata i zrobiło się 2-1 dla Orła. O wyniku zadecydowały dwa stałe fragmenty gry. W 79 minucie gol dla Lechii po dośrodkowaniu z rzutu rożnego a w 85 zawodnik gospodarzy znakomicie egzekwował rzut wolny z przed linii pola karnego umieszczając piłkę w okienku bramki Brandla.

zawodnik meczu w/g red: Arkadiusz Majewski

+ meczu: Karol Zalewski