PIĄTECZEK NA ZERO Z TYŁU

• autor: czekman1981, 2015-08-01 08:04

juniorzy młodsi

KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. (LDJM) - Orbita Bukowno (LŚJM) 4-0 (2-0)

gole dla Orła: Darek Mieszkalski, Mateusz Prokop, Marek Galik, Mateusz Mazur.

trampkarze

KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. (LDT) - Orbita Bukowno (LŚT) 1-0 (1-0)

gol: Marcin Mularczyk.

Podopieczni Artura Oczkosia nie dali najmniejszych szans swoim kolegom z Górnego Śląska wygrywając 4-0. Wynik nie odzwierciedla jednak przebiegu spotkania, młode Orły wręcz raziły nieskutecznością. Cieszy fakt, że udało się tym razem zachować czyste konto co niewątpliwie jest zasługą bloku defensywnego kierowanego przez Konrada Maciaka. W dalszym ciągu trener nie mógł skorzystać z kilku kluczowych zawodników z Kacprem Dominikiem na czele. W sobotę młode Orły wyjeżdżają do Ustki na tygodniowy obóz.

zawodnik meczu w/g red: Marek Galik

+ meczu: Mateusz Prokop

Trampkarze wygrali skromnie 1-0 po przepięknej bramce Marcina Mularczyka. Mecz był zdecydowanie bardziej wyrównany niż spotkanie juniorów. Teraz trampkarzy czeka tygodniowy obóz w Ustce także na naszym stadionie zrobi się na chwile nienaturalnie cicho :)

zawodnik meczu w/g red: Marcin Mularczyk