WKS Śląsk Wrocław - KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. 1-0 (1-0)

LDJM

WKS Śląsk Wrocław - KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. 3-1 (2-0)

gol dla Orła: Marcin Mularczyk

Oba nasze młodzieżowe zespoły na inaugurację trafiły bardzo mocnych rywali. Podopieczni Igora Pierzgi przegrali w zasadzie na własne życzenie bo już od 17 minuty musieli grać w dziesiątkę. Spotkanie bardzo brutalne okraszone ogromną liczbą kartek dla obu stron. Mimo liczebnej przewagi lepsze okazje stwarzali sobie przyjezdni ale tego dnia szwankowała skuteczność. Na domiar złego w 70 minucie drugie "żółtko" obejrzał Brzózka i biało-niebiescy kończyli w dziewiątkę. Nawet grając w podwójnym osłabieniu heroicznie walczące Orły potrafił stworzyć sobie stuprocentową okazję do wyrównania ale piłkę z linii bramkowej zdołał wybić zawodnik gospodarzy. Juniorzy młodsi także nie dali rady wrocławianom. Mimo ambitnej walki ulegli 1-3 a honorowego gola dla biało-niebieskich zdobył Marcin Mularczyk.