ZNAKOMITY START SENIORÓW !

• autor: czekman1981, 2015-08-15 15:06

IV liga

KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. - Granica Bogatynia 2-0 (1-0)

gole: Marcin Skubisz, Dawid Kuriata.

zobacz jak padały gole - video w rozwinięciu !!!

Podopieczni trenera Albrechta świetnie zainaugurowali sezon pokonując bez większych problemów Granicę 2-0. Ciekawy, szybki mecz prowadzony w tropikalnych warunkach. Już w 7 minucie wynik otworzył "Skubi" po znakomitym podaniu Kuriaty. Ta sama para ustaliła wynik meczu w 53 minucie, tym razem podawał Skubisz a akcję wykończył "Dudu". Dobrze zaprezentował się nowy nabytek Kamil Kuska, którego dalekie podania co do centymetra były ozdobą spotkania. Na swoim wysokim poziomie zagrali Damian Okrojek i Krzysiek Czachor a klasą samą dla siebie był Damian Szydziak. Trzymamy kciuki bo już w sobotę rywal o wiele trudniejszy, na Orła czeka już Łukasz Deneka i jego Skokół Wielka Lipa. Dodatkowym smaczkiem tego meczu będzie spotkanie starych znajomych, w Lipie oprócz "Denego" grają od tego sezonu Ernest Balicki i Krzysiu Michalski.

zawodnik meczu w/g red: Damian Szydziak

+ meczu: Marcin Skubisz