KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. - Polonia/Sparta Świdnica 2-2 (1-0)

gole dla Orła: Maciek Sobór, Szymon Krocz.

video w rozwinięciu

LDJM

KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. - Polonia/Sparta Świdnica 1-0 (0-0)

gol: Dawid Pawłowski

Juniorzy starsi i młodsi dostarczyli tego dnia tyle emocji, że można by nimi obdzielic kilka spotkań. Nie zabrakło niczego, były dramaturgia, łzy, karygodne pomyłki arbitrów, gole, czerwone kartki oraz niestety przykra kontuzja...

LDJ

Szalony mecz prowadzony w bardzo szybkim tempie. Orzeł mógł to spotkanie rozstrzygnąc już w pierwszej połowie ale niestety albo szwankowała skutecznośc albo arbiter nie dopatrzył się ewidentnego faulu na Kroczu w polu karnym. Bramkę do szatni strzelił Maciek Sobór a tuż po przerwie na 2-0 podwyższył Szymon Krocz. Kilka chwil później było już 2-1. W 85 minucie faulowany w polu karnym był Wojtek Brzózka ale ku ogólnemu zdziwieniu gwizdek arbitra milczał. Sędzia doliczył 3 minuty ale chyba zaciął mu się zegarek bo w piątej z doliczonych minut stało się... Dośrodkowanie z własnej połowy na gola zamienił zawodnik gości...

zawodnik meczu w/g red: Wojtek Brzózka

+ meczu Kuba Karykowski

LDJM

Po dwóch kolejkach podopieczni Artura Oczkosia mają... Komplet punktów! Mimo,że nasi młodzi piłkarze ulegli Śląskowi w pierwszej kolejce wynik zweryfikowano na 0-3 dla gości, powodem był udział w meczu zawodnika nieuprawnionego. Spotkanie juniorów młodszych także dostarczyło wiele emocji.  Oba zespoły kończyły w dziesiątkę. Niestety Damian Różana zakończył mecz w szpitalu ze złamanym obojczykiem. Jedynego gola strzelił Dawid Pawłowski i nasi młodzi chłopcy mogli cieszyc się ze zwycięstwa. Trzeba dodac, że goście także mieli swoje okazje ale znakomicie bronił Konrad Krakowski. Trzymamy kciuki aby Damian szybko się wyleczył i pozdrawiamy go z całego serca.

zawodnik meczu w/g red: Konrad Krakowski