KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. - CHROBRY II Głogów 3-4 (1-3)

gole dla Orła: Dawid Kuriata x2, Hubert Górski

KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. - KS Polkowice 1-4 (0-1)

gol dla Orła: Maciek Sobór

LDJM

KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. - KS Polkowice 3-2 (1-0)

gole dla Orła: Szymon Krocz x2, Konrad Maciak.

Fatalnie rozpoczęli mecz podopieczni Arkadiusza Albrechta, po pierwszych 30 minutach biało-niebiescy przegrywali już 0-3. Jeszcze przed przerwą gola na 1-3 zdobył "Dudu". Niestety w 66 minucie wynik na 1-4 podwyższył Gąsior. Orzeł rzucił się do odrabiania strat i dzięki ambitnej walce doszedł rywali na 3-4.

Czwartą porażkę z rzędu zanotowali juniorzy starsi. Tym razem podopieczni Artura Oczkosia ulegli gościom z Polkowic 1-4. Podopieczni tego samego trenera juniorzy młodsi po heroicznej walce pokonali swoich rówieśników z Polkowic 3-2. Gola na wagę trzech punktów w trzeciej doliczonej minucie drugiej połowy meczu zdobył Szymon Krocz wykorzystując pewnie rzut karny. W całym spotkaniu arbiter pokazał aż 15 kartek w tym 3 czerwone.

W sobotę padł rekord frekwencji na naszym obiekcie. Na mecz Orzeł-Chrobry II sprzedano 21 biletów (słownie dwadzieścia jeden). Serdeczne gratulacje dla osób odpowiedzialnych za promocję klubu. 70 lat historii i tradycji zobowiązuje.

Kierownik klubu pan Józef Kolak zorganizował casting na spikera klubu. Przesłuchania trwały ponad dwa tygodnie, spośród wyrównanej stawki komisja w składzie: Józef Kolak wybrała na to stanowisko Józefa Kolaka (zbieżność nazwisk nieprzypadkowa).

Klub postawił na ujednoliconą strategię szkolenia młodzieży. Trener koordynator z licencją UEFA A Artur Oczkoś otrzymał kolejny zespół do prowadzenia. W tej chwili najbardziej zapracowany szkoleniowiec w Orle (a może i w kraju) prowadzi juniorów starszych, juniorów młodszych, trampkarzy dolnośląskich, młodzików terenowych oraz trampkarzy terenowych. Niewykluczone, że obejmie także młodzików dolnośląskich, których nie wiedziec czemu prowadzi jeszcze Piotrek Kupiec. Niniejszym nadajemy mu tytuł Nad-Trenera i wpisujemy go do galerii Hall Of Fame.