ZWYCIĘSTWO. PORAŻKA. LIVERPOOL.

• autor: czekman1981, 2016-05-18 08:06

IV LIGA

KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. - POLONIA Trzebnica 5-2 (3-1)

gole dla Orła: Kamil Olejarnik, Paweł Moskal, Krzysztof Czachor, Damian Okrojek, Łukasz Łużny.

LDJ

BKS Bolesławiec - KS ORZEŁ Ząbkowice Śl. 4-2 (1-0)

gole dla Orła: Marcin Gerlach

Piotrek Zieliński zawodnikiem FC LIVERPOOL !!!

Ciekawy, szybki mecz zobaczyli w sobotę kibice w Ząbkowicach. Cieszy fakt, że powoli wracają po kontuzjach kluczowi zawodnicy i gra biało-niebieski zaczyna wyglądać zdecydowanie lepiej. Teraz przed podopiecznymi Arkadiusza Albrechta spotkanie derbowe w Bielawie.

W Bolesławcu doszło do sporej niespodzianki. Gospodarze wygrali po raz pierwszy w tym sezonie. Porażka Orła nie ma większego wpływu na sytuację w tabeli. BKS w zasadzie już dawno spadł a Orzeł, dzięki punktom zdobytym przez chłopców Pierzgi, dawno zapewnił sobie utrzymanie. Są też pozytywy: z juniorami pojechał, pod nieobecność nad trenera koordynatora z licencją UEFA A,  trener Albrecht z asystentem Masłowskim, dzięki czemu nasi młodzi zawodnicy nareszcie mogli zobaczyć jak powinno wyglądać przygotowanie do meczu. Nie zabrakło odprawy przedmeczowej i porządnej rozgrzewki co do tej pory było raczej rzadkością. A porażka.... cóż zdarza się.

Spełniło się marzenie wielu kibiców, "Zielu" w Liverpoolu ! Nie to, żebym nie lubił Serie-A ale w/g mnie Premiership to najlepsza liga na świecie. Co ciekawe wice prezes Zdzich pod wpisem burmistrza na fb raczył zamieścić następujący tekst: "K.S. ORZEŁ pozdrawia i gratuluje. Jesteśmy dumni z naszego byłego zawodnika.Największy wkład pracy w ukształtowanie i doskonalenie umiejętności piłkarskich mieli rodzice Państwo Beata i Bogusław Zielińscy." - Zdzisław zapomniał dodać, że razem z kolegami nie tak dawno usunął  Państwa Zielińskich z grona członków klubu - taka sytuacja :).